fbpx

O planach związanych z blogiem słów kilka…

Dzisiaj pokrótce o tym, co znajdziecie na naszym blogu. Powoli się rozkręcamy i będziemy publikować coraz więcej wpisów.

Elementarz spedytora – czyli co spedytor wiedzieć powinien.

Elementarz ma być zbiorem podstawowej wiedzy, która według nas jest kompletnym minimum tego co spedytor wiedzieć powinien. Poruszymy między innymi takie tematy jak: rodzaje i wymiary naczep, czas pracy kierowców czy przepisy dotyczące kabotaży. Z cyklem ruszamy od przyszłego poniedziałku, będzie to zbiór 10 artykułów, a każdy poruszał będzie inny temat. Ustaliliśmy, ze każdy nowy wpis będzie pojawiał się na naszym blogu co poniedziałek – FIX 18 🙂 Startujemy 8 października!

 

Prasówki

Wpadliśmy na pomysł, że przez cały tydzień będziemy wyszukiwać najważniejszych informacji z branży TSL, aby w piątek zebrać to w jednym miejscu i podzielić się z wami. Dowiecie się o zmianach w przepisach, a także o wszystkich najważniejszych wiadomościach ze świata transportu.  Startujemy już w ten piątek, czyli 5 października! 

 

Pamiętajcie, ze wszystko co tutaj zamieszczamy, robimy dla was! Jeżeli macie jakieś ciekawe pomysły na artykuły, pytania czy sugestie dajcie nam o nich koniecznie znać. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś zostaw like’a na naszym fanpage’u, aby być na bieżąco 🙂

Bądź zawsze na bieżąco!

Magazyn Transportowy

Podsumowanie najważniejszych informacji z branży TSL, informacje o zmianach w przepisach, dostęp do artykułów od naszych ekspertów, a także przypomnienia o aktualnych zakazach. Wszystko to prosto na Twoją skrzynkę w każdy czwartek!

Najnowsze wpisy

Podatność transportowa ładunków

W trzecim kwartale 2022 roku Polska nabyła gaz od Nigerii, Kataru, Norwegii i USA. Rodzi się tym samym potrzeba przetransportowania niecodziennego ładunku na dużą odległość.

Czym jest transportochłonność?

Czy wiesz, że za pomocą środków transportu drogowego w 2021 roku przewieziono o 1,7% więcej ładunków niż w 2020 roku? Do grupy najczęściej transportowanych towarów