fbpx

O planach związanych z blogiem słów kilka…

utworzone przez | 1 października 2018

Dzisiaj pokrótce o tym, co znajdziecie na naszym blogu. Powoli się rozkręcamy i będziemy publikować coraz więcej wpisów.

Elementarz spedytora – czyli co spedytor wiedzieć powinien.

Elementarz ma być zbiorem podstawowej wiedzy, która według nas jest kompletnym minimum tego co spedytor wiedzieć powinien. Poruszymy między innymi takie tematy jak: rodzaje i wymiary naczep, czas pracy kierowców czy przepisy dotyczące kabotaży. Z cyklem ruszamy od przyszłego poniedziałku, będzie to zbiór 10 artykułów, a każdy poruszał będzie inny temat. Ustaliliśmy, ze każdy nowy wpis będzie pojawiał się na naszym blogu co poniedziałek – FIX 18 🙂 Startujemy 8 października!

 

Prasówki

Wpadliśmy na pomysł, że przez cały tydzień będziemy wyszukiwać najważniejszych informacji z branży TSL, aby w piątek zebrać to w jednym miejscu i podzielić się z wami. Dowiecie się o zmianach w przepisach, a także o wszystkich najważniejszych wiadomościach ze świata transportu.  Startujemy już w ten piątek, czyli 5 października! 

 

Pamiętajcie, ze wszystko co tutaj zamieszczamy, robimy dla was! Jeżeli macie jakieś ciekawe pomysły na artykuły, pytania czy sugestie dajcie nam o nich koniecznie znać. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś zostaw like’a na naszym fanpage’u, aby być na bieżąco 🙂
Zostaw swój komentarz 🙂

Pamiętaj! Szanuj cudze zdanie, zachowaj kulturę.

0 komentarzy

Pobierz e-booka