fbpx

#kulturalnyTRANSPORT – traktuj innych tak, jak sam chcesz być traktowany

utworzone przez | 6 listopada 2019

Pomysł na dzisiejszy post i akcję z nim związaną powstał w naszych głowach w zeszłym tygodniu. Jako, że do jej realizacji nie potrzebujemy żadnych przygotowań, a jedynie waszej pomocy i zaangażowania, to ruszamy od razu!
 

Do rzeczy… Chcemy was prosić, żebyście na najbliższy tydzień zmienili swoje opisy na transie na #kulturalnyTRANSPORT. Co to ma na celu? Przede wszystkim ma zwrócić uwagę na problem jakim jest często spotykany brak szacunku. To, że ktoś ma słabą stawkę można napisać czy powiedzieć w normalny sposób. Gdy auto czeka na załadunek od kilku godzin, to nie unikajmy telefonu tylko go odbierzmy – nic nie denerwuje bardziej niż niemożliwość skontaktowania się ze zleceniodawcą w przypadku problemów. Wymieniać możemy długo, bo sami nie raz zachowaliśmy się niewłaściwie, broniąc się brakiem czasu lub niedoświadczeniem osoby siedzącej po drugiej stronie.
 
Pamiętajcie przede wszystkim, że jeżeli postanowicie przyłączyć się do naszej akcji zmieniając swój opis, to chociaż na czas jej trwania, czyli do przyszłej środy, traktujcie innych tak, jak sami chcielibyście być traktowani. Tylko i aż tyle…
 
Mamy nadzieję, że nasza akcja odbije się szerszym echem, na co niewątpliwie liczymy, gdyż ten problem naprawdę w transporcie istnieje i trzeba zwrócić na to uwagę. Sami jesteśmy ciekawi czy spotkamy na transie w najbliższych dniach kogoś z takim opisem, nawet pojedyncze osoby uznamy za sukces.
 
WIELKIE DZ dla wszystkich, którzy się przyłączą!
Zostaw swój komentarz 🙂

Pamiętaj! Szanuj cudze zdanie, zachowaj kulturę.

0 komentarzy

Pobierz e-booka

Jak dokonać zgłoszenia w SENT

Dopuszczalne wymiary pojazdów w EU