fbpx

#kulturalnyTRANSPORT – traktuj innych tak, jak sam chcesz być traktowany

Pomysł na dzisiejszy post i akcję z nim związaną powstał w naszych głowach w zeszłym tygodniu. Jako, że do jej realizacji nie potrzebujemy żadnych przygotowań, a jedynie waszej pomocy i zaangażowania, to ruszamy od razu!
 

Do rzeczy… Chcemy was prosić, żebyście na najbliższy tydzień zmienili swoje opisy na transie na #kulturalnyTRANSPORT. Co to ma na celu? Przede wszystkim ma zwrócić uwagę na problem jakim jest często spotykany brak szacunku. To, że ktoś ma słabą stawkę można napisać czy powiedzieć w normalny sposób. Gdy auto czeka na załadunek od kilku godzin, to nie unikajmy telefonu tylko go odbierzmy – nic nie denerwuje bardziej niż niemożliwość skontaktowania się ze zleceniodawcą w przypadku problemów. Wymieniać możemy długo, bo sami nie raz zachowaliśmy się niewłaściwie, broniąc się brakiem czasu lub niedoświadczeniem osoby siedzącej po drugiej stronie.
 
Pamiętajcie przede wszystkim, że jeżeli postanowicie przyłączyć się do naszej akcji zmieniając swój opis, to chociaż na czas jej trwania, czyli do przyszłej środy, traktujcie innych tak, jak sami chcielibyście być traktowani. Tylko i aż tyle…
 
Mamy nadzieję, że nasza akcja odbije się szerszym echem, na co niewątpliwie liczymy, gdyż ten problem naprawdę w transporcie istnieje i trzeba zwrócić na to uwagę. Sami jesteśmy ciekawi czy spotkamy na transie w najbliższych dniach kogoś z takim opisem, nawet pojedyncze osoby uznamy za sukces.
 
WIELKIE DZ dla wszystkich, którzy się przyłączą!

Bądź zawsze na bieżąco!

Magazyn Transportowy

Podsumowanie najważniejszych informacji z branży TSL, informacje o zmianach w przepisach, dostęp do artykułów od naszych ekspertów, a także przypomnienia o aktualnych zakazach. Wszystko to prosto na Twoją skrzynkę w każdy czwartek!

Najnowsze wpisy

Rodzaje ubezpieczeń w transporcie drogowym

Współczesny rynek transportowy, z jego niezliczonymi ryzykami , wymaga solidnych rozwiązań ubezpieczeniowych. Przedsiębiorstwa transportowe i spedycyjne są codziennie narażone na szereg niebezpieczeństw, od wypadków, przez