fbpx

Witaj Świecie!

utworzone przez | 24 września 2018

Pierwszy wpis na blogu i jednocześnie pierwszy artykuł, który  kiedykolwiek publikowaliśmy w internecie. Dlatego też, zanim zaczniemy, mamy jedną prośbę – bądźcie wyrozumiali!

Strona tworzona przez spedytorów dla spedytorów

Wpadliśmy na pomysł, żeby utworzyć stronę, z której spedytorzy będą mogli czerpać wiedzę.  Pracujemy w tej branży już sporo czasu, a mimo tego ciągle dowiadujemy się czegoś nowego. Chcemy dzielić się z wami naszą wiedzą, spostrzeżeniami i ciekawostkami. Artykuły z założenia mają być przede wszystkim zwięzłe i jakościowe. Chcemy, aby strona Spedytor,org była miejscem, w którym zarówno zdobędziesz wiedzy jak i będziesz mógł się nią podzielić. Liczymy, że pomożecie nam w jej rozwoju!

Dlaczego warto śledzić naszą stronę?

Między innymi dla artykułów, które będą pojawiały się u nas regularnie, ale oprócz tego, znajdziesz u nas:

Forum dyskusyjne
– integralna część naszego bloga. Chcemy (i dołożymy do tego wszelkich starań), aby było to miejsce, w którym spedytorzy będą mogli na luzie wymieniać się swoimi poglądami, zadawać pytania, ale przede wszystkim uzyskać na nią  odpowiedź. Już teraz zapraszamy Cię na forum do specjalnie przygotowanej zakładki „Przywitaj się”. Przedstaw się z imienia, napisz nam od kiedy pracujesz w zawodzie i na jakim stanowisku.

Humor – nie samą pracą żyje człowiek, tematyka memów będzie na pewno mocno powiązana z branżą.

Jeśli chociaż trochę Cię zainteresowaliśmy – proszę, napisz w komentarzu co myślisz o naszym pomyśle. Możesz również śledzić nas na faceeboku, wkrótce ruszamy z artykułami! 🙂

Wysokiej marży!

Zostaw swój komentarz 🙂

Pamiętaj! Szanuj cudze zdanie, zachowaj kulturę.

0 komentarzy

Pobierz e-booka