fbpx

Dr Izabella Tymińska

Ekspert Celny. Zajmuje się doradztwem z zakresu praktycznego zastosowania przepisów prawa celnego. Uczestniczy w kontrolach organów celnych i skarbowych, wygrywa sprawy o nienależnie pobrane cła i podatki. Były pracownik Urzędu Celnego, specjalista w zakresie przygotowywania zgłoszeń celnych, reprezentacji klienta przed organami oraz w bezpośrednim stosowaniu przepisów celnych.

Firma Ekspert celny zajmuje się doradztwem z zakresu praktycznego zastosowania przepisów prawa celnego. Łączy wiedzę w zakresie wszelkich rodzajów odpraw celnych oraz obrotu towarowego, wykorzystując doświadczenia zdobyte w administracji celnej, spedycji i logistyce oraz w handlu zagranicznym. Skupiają się na pomocy i obsłudze klientów spotykających się z problemami w prowadzeniu lub rozpoczynaniu działalności gospodarczej.

Moje kursy:

Odprawy celne – podstawy

5.00(5)
390.00 

Odprawy celne – podstawy

Zaktualizowano: 17 maja, 2024
Średnio zaawansowane 1 godzina

Kurs przeznaczony jest dla osób, które nie miały styczności i doświadczenia z odprawami celnymi. Po Brexicie każdy eksport oraz import z Wielkiej Brytanii wiąże się z koniecznością dopilnowania procedur celnych. Kurs skierowany do spedytorów i firm transportowych, które chciałyby poznać podstawowe zagadnienia i procedury, z którymi mamy styczność podczas transportów poza UE. W kursie znajdziesz

  • Gwarancja satysfakcji albo zwrot kosztów