fbpx

Cześć, jesteśmy
ze spedycji

Tak jak większość z was, pracujemy w spedycji (większość, ponieważ wiemy, że wiele osób, które nas obserwuje dopiero przygotowuje się do pracy w branży TSL) .

W świecie transportu pojawiliśmy się ponad 4 lata temu. Przede wszystkim chcemy stworzyć przestrzeń, w której znajdziecie odpowiedź na większość pytań, a także będziecie mieli dostęp do materiałów, które pomogą wam w codziennej pracy.

Zróbmy
coś razem

Wiemy, że obserwują nas osoby, które przewyższają nas swoją wiedzą kilkukrotnie.  Jeżeli jesteś taką osobą, lubisz dzielić się wiedzą i w dodatku pisanie nie stwarza Ci problemu to koniecznie się do nas odezwij. Jeżeli nie lubisz pisać, a chciałbyś dzielić się wiedzą, to też się odezwij 🙂 . 

Twórzmy tę stronę wspólnie, wymieniając się ciekawymi spostrzeżeniami i wiedzą. Jeżeli macie jakiekolwiek pomysły odnośnie tego co moglibyśmy dodać/ulepszyć na naszej stronie czy w sklepie, to dawajcie nam znać w wiadomości prywatnej lub formularzu kontaktowym.

„Pracujemy w branży
i uwielbiamy dzielić
się wiedzą”

Od początku naszą misją było i jest tworzenie interaktywnej platformy, której użytkownicy będą mogli zdobywać doświadczenie, osiągać cele zawodowe
i nawiązywać nowe znajomości.

Grupa na Facebooku

Odwiedź naszą grupę, zadawaj pytania lub podziel się wiedzą. U nas nie ma głupich pytań 🙂 W końcu każdy kiedyś zaczynał!

Sklep Spedytora

Niezbędne akcesoria dla każdego Spedytora. Produkty wymyśliliśmy w trakcie wykonywania codziennych obowiązków.

Oferty pracy

Ogłoszenia dla początkujących i doświadczonych Spedytorów w całej Polsce. Znajdź coś dla siebie! Wszystkie ogłoszenia szczegółowo weryfikujemy.

Kursy on-line

Rozwiń umiejętności na interaktywnym kursie on-line. Kursy podzielone są na część teoretyczną i praktyczną. Po ukończeniu otrzymasz certyfikat.